Lépe žádat o odpuštění,než o svolení.

Životopis-Hayden Christensen

31. července 2008 v 21:09 |  Hayden Christensen

Životopis

Celé jméno:Hayden Christensen
Povolání:Herec
Věk:27let
Datum narození:19.4. 1981
Místo narození:Vancouver,British Columbia-Kanada
Znamení:Beran
Hayden do doby než se objevil ve filmu George Lucasa Star Wars: Epizoda II - Klony útočí "Star Wars: Episode II - Attack of the Clones" (2000) v roli Anakina Skywalkera, byl poměrně neznámým hercem. Nikoliv však nezkušeným, za sebou měl již řadu televizních a filmových rolí.

Poprvé se objevil před kamerou v roce 1993 v televizním seriálu "Family Passions" v roli Skipa McDeereho. Následovalo mnoho rolí v televizních seriálech, televizních filmech a v několika celovečerních filmech. Jedním z úspěšnějších filmů byl "The Virgin Suicides" (1999) a televizním film Sabotáž "Freefall" (1999). Svůj největší úspěch před Star Wars byl v televizním seriálu "Higher Ground" (2000) společnosti Fox Family network's.

A pak to přišlo, role Anakina Skywalkera v absolutním trháku roku
Star Wars: Epizoda II - Klony útočí "Star Wars: Episode II - Attack of the Clones" (2000), kde si zahrál po boku Ewana McGregora a Natalie Portmanové. Pro obsazení do role Anakina, režisér Lucas vybíral z takových herců jako jsou Ryan Phillippe, Jonathon Jackson a dokonce Leonardo DiCaprio, nakonec však vybral nováčka Haydena. Na rok 2005 je připraven třetí díl s názvem "Star Wars: Episode III", kde si zahraje roli Anakina Skywalkera a Lorda Dartha Vadera.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Johny Johny | 25. srpna 2008 v 15:14 | Reagovat

Mas to tu super nellldo... :o)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.